5 178 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65615A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Land Rover, Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC70, C-Max, S60, S-Max, Range Rover Evoque, V60, Discovery Sport, V40, Mondeo, S80, V70, Focus, XC60, Galaxy, Freelander |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |