5 458 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65238A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | California, Transporter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 399 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |