4 843 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37002341 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з масляним радіатором |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Saab, Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Vectra, 9-3, Croma |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |