4 551 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53811 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Довжина ядра радіатора | 672 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Land Rover, Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC70, C-Max, S60, S-Max, Range Rover Evoque, V60, Discovery Sport, V40, Mondeo, S80, V70, Focus, XC60, Galaxy, Freelander |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 455 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |