3 291 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63766 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 583 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Sandero, Logan, Megane |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 414 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |