3 991 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53816 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Altea, Passat, Superb, Leon, A3, Golf, Scirocco, Caddy, Touran, Eos, Jetta, Yeti, Octavia, Beetle, TT |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 431 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |