
3 173 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4424 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 48.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | C70, C30, C-Max, S40, V40, Transit Connect, V50, Kuga, Focus, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |