3 638 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55327 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Довжина ядра радіатора | 672 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda, Volvo |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, #3, C70, Focus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 376 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |