
2 842 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 056 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 63 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Задній міст |