3 222 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 644 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 45.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Zafira, Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 115 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |