2 001 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 115 521 1120 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 46.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |