2 010 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 157 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 46.2 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |