
2 973 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4850S |
| Виробник | TRW |
| Висота | 52 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | S80, Discovery Sport, Freelander, Mondeo, S60, V70, Range Rover Evoque, XC70, S-Max |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |