
1 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FDB1293 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 62.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa |
| Товщина | 18.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Ширина | 178 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |