1 540 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FDB1295 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 79.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Corsa, Zafira, Combo |
| Товщина | 19.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 157 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |