1 670 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1350 |
| Виробник | TRW |
| Висота внутрішньої накладки | 78.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Zafira, Astra, Zafira |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |