1 480 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4036 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 43.4 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Puma, Focus, Fiesta |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |