2 348 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715 523 0013 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 69 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 160 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Задній міст |