1 980 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF258 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 51.7 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3, #3, Roadster S |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |