2 171 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4234 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 66.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Opel |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Задній міст |