
1 683 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2684.02 |
| Виробник | Roadhouse |
| Висота внутрішньої накладки | 62 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |