2 102 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF2650 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 46.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, 100, A6 |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |