1 810 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 187 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 45.6 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |