1 813 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1471 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 42.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Zafira, Astra, Zafira |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 104.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |