1 943 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF6110 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 43.9 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Espace, Kangoo, Safrane, Scenic, Megane |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |