1 340 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF1016 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 41 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | 19, 11, 21, Kangoo, Clio, 1.1, Megane, Kubistar, Super 5 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |