1 650 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 103 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Nissan, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Note, Largus, Clio, Micra, Teana, Almera, Giulia, Megane, Stelvio, Logan |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |