1 350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 456 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 62.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 160 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 177.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |