1 773 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4210 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 47.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | A4, Passat |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Задній міст |