1 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 018 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 66.7 мм |
| Внутрішня висота барабану | 63 мм |
| Діаметр барабана | 242 мм |
| Діаметр отвору маточини | 57.1 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ, Opel |
| Сумісність з моделлю | Espero, Vectra, Ascona, Manta, Astra, Nexia, Kadett, Sens, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |