1 381 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 169 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 40.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Задній міст |