1 392 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 884 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 42 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Corsa, Zafira, Combo, Meriva |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Задній міст |