1 123 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1502 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 41 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Smart |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Logan, Fortwo |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |