1 512 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF1649 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 58 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Sierra |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |