1 183 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Кросс-номери | A.B.S. 16952 |
| Висота | 41.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Zafira, Astra, Zafira |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |