1 293 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 986 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 39.7 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | A4, 80, Coupe |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Задній міст |