958 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 469 960 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 45.1 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1991, 1989, 1995, 1992, 1990, 1988, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3, 7-Series, #3, Z1 |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 123.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Задній міст |