1 001 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1673 |
| Виробник | Delphi |
| Висота внутрішньої накладки | 62.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 178 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |