901 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P698 |
| Виробник | LPR |
| Висота внутрішньої накладки | 63 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Zafira, Astra, Zafira |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Ширина внутрішньої накладки | 160 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 177.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |