943 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF042 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 38.6 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf, Kaefer, Jetta, 80, Passat, Derby, Ibiza, Cordoba, Polo |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |