

280 ₴
Внутрішній діаметр: 40 мм
Зовнішній діаметр [мм]: 55 мм
Ширина (мм): 8 мм
Тип сальника вала: A SL
Тип клювання: ліве кручення
Матеріал: АСМ (поліакриловий каучук)
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Land Rover, Mini, Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X1, X5, X6, X3, Freelander, 3, Range Rover, 7-Series, Clubman, 6, #3 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | REINZ |
| Код запчастини | 813528600 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Гарантія | 14 днів |