285 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 583050 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Chery, ГАЗ, Mini, Opel, Jeep, Kia, Fiat, Plymouth |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Epica, Captiva, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |