281 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 330736 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Cadillac, Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Europa, Nubira, Omega, Speedster, Kadett, Epica, Espero, Zafira, Lacetti, Evanda, Calibra, Captiva, Leganza, Rezzo, Frontera, Zafira, Manta, Ascona, Astra, Vectra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |