903 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20029117B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Suzuki, Audi, Volvo, Alfa Romeo, Mini, Volkswagen, BMW, Lamborghini, Honda, Citroen, Mazda, Jaguar, Fiat, Toyota, Porsche, Rover |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | Transit, Mondeo, Fiesta, Focus, Fusion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |