680 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20029116B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 6.4 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Suzuki, Volvo, Mini, Citroen, Mazda, Fiat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Transit, Mondeo, Fiesta, Focus, Fusion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |