260 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 586730 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 36.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 52.3 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fiesta, Taunus, Orion |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |