953 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 375560 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 9.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Transit Tourneo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |