273 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12018755B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Dacia, Volvo, Opel, Volkswagen, BMW, Citroen, Lexus, Subaru, Fiat, Nissan, Toyota, Porsche, Rover |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |