516 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 693201 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 60.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 76.2 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Consul, Escort, Fiesta, Sierra, 240-244, Scorpio, 95, Transit, Omega, 96, Granada, Taunus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |