641 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014402B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 88 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Alfa Romeo, Volvo, Opel, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Jaguar, Saab, Fiat, Toyota, Porsche, Seat |
| Сумісність з моделлю | 99, 3, XJ, Orion, 2.5-3.2, Transit Tourneo, #3, SL, Escort, 140, 1502-2002, Polo, T1, Taunus, Fiesta, 9-3, 9-5, 9000, 405, Hiace, 911, Focus, 412, Alfasud, 411,412, 1500-2000, Golf, Maverick, Granada, Alfetta, GT, Mondeo, Corolla, Space Wagon, Ronda, Croma, Scorpio, HiAce, 914, Sierra, Transit |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |